1
1

Osiągnięcia

Salon Fryzjerski Mariw istnieje od 1991 roku i nieustanie dąży do zaspokajania potrzeb swoich klientów w tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie jaką jest stylizacja włosów. Właścicielka Salonu Mariw – Iwona Dąbrowska swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach, seminariach, kongresach i kursach w kraju i za granicą przekłada na kreowanie wizerunku potencjalnych klientów.

Edukację w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych rozpoczęła od dyplomu Mistrzowskiego z zakresu fryzjerstwa damskiego i męskiego, Studiów Podyplomowych z Kosmetologii i Stylizacji fryzur. Uczestniczyła również w stażach fryzjerskich dla edukatorów w Niemczech i we Włoszech, szkoleniu w jednej z najlepszych szkół fryzjerskich na świecie AKADEMII MAHOGANY w Londynie, Amerykańskiej Szkole Fryzjerskiej Pivot Pointn, doskonaląc umiejętności fryzjerskie.

Jako nauczyciel dyplomowany z wieloletnim stażem pracy w szkole dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodym pokoleniem, chcącym poznać świat pięknych włosów. Współpracuje z firmami fryzjerskimi i szkoleniowymi prowadząc kursy i szkolenia w swoim salonie. Pracuje również w szkole fryzjerskiej w Białymstoku ucząc praktycznych i teoretycznych przedmiotów zawodowych. Posiada uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich (decyzja nr 1617514[02]/08). Ściśle współpracuje z firmą ALFAPARF. Jest autorką wielu pokazów fryzjerskich, współpracowała z polskimi firmami odzieżowymi, stylizując modelki do ich kolekcji. Jako wieloletni szkoleniowiec, pasjonat sztuki fryzjerskiej i nauczyciel w zawodzie fryzjer – stylista wpłynęła na edukację młodych fryzjerów którzy odnieśli sukces i prowadzą własne salony fryzjerskie w kraju i za granicą.

 

Właścicielka Salonu Fryzjerskiego Mariw – Iwona Dąbrowska