1
1

O Salonie Fryzjerskim MARIW

Wyobraź sobie ...
że Twoje włosy po profesjonalnym zabiegu fryzjerskim będą wyglądać tak żywo, świeżo i naturalnie jak kwiaty ... od chwili gdy wyjdziesz z naszego salonu, aż do dnia gdy tam ponownie wrócisz ...

 

Salon Fryzjerski MARIW zrodził się z pasji tworzenia i wrażliwości na piękno. Jest kontynuacją tradycji rodzinnych przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Zespół tworzą ludzie o artystycznej duszy, kreujący wizerunek potencjalnych klientów, którzy z zaufaniem poddają się metamorfozie. Nieustanne podnoszenie przez nas kwalifikacji zawodowych, uczestniczenie w różnego rodzaju szkoleniach fryzjerskich, seminariach, pokazach, kongresach, śledzenie nowych, światowych trendów daje naszym klientom pewność, że oddali się w ręce profesjonalistów. W pracy fryzjera – stylisty nie ma miejsca na przeciętność czy byle jakość. Pracujemy według standardów światowej sztuki fryzjerskiej. Dążymy do samorealizacji w taki sposób, aby stylizacja była nie tylko sposobem na życie, ale przede wszystkim wyrażeniem siebie w tak dynamicznej dziedzinie jaką jest fryzjerstwo.

Stylizacja włosów to dla nas współczesna forma nowoczesnej sztuki funkcjonalnej będąca połączeniem profesjonalizmu, pasji, fantazji i doskonałej techniki. Stylista jest artystą, kreatorem obdarzonym talentem, estetycznym zmysłem i wyczuciem indywidualnych oczekiwań swoich klientów. Właśnie takie cele i wymagania stawiam sobie i zespołowi współpracowników.

Swoją pracę traktuję jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażuję się w to, co robię, gdyż zadowolenie i zaufanie jakim darzą mnie klienci jest dla mnie najważniejsze.

Przychodząc do naszego Salonu poczujesz ciepło rodzinnego domu, spędzisz tu miłe chwile, przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty. Wkładając serce w wykonywaną pracę sprawimy, że każdy z Państwa będzie chciał do nas wrócić. Jest nam bardzo miło, kiedy słyszymy od zadowolonych klientów, że po wizycie w Salonie MARIW czują się piękniejsi i młodsi.

… poznaj świat pięknych włosów …

 

 

Właścicielka Salonu Fryzjerskiego Mariw - Iwona Dąbrowska

Właścicielka Salonu Fryzjerskiego Mariw

Iwona Dąbrowska

Nieustanie dąży do zaspokajania potrzeb swoich klientów w tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie jaką jest stylizacja włosów. Jako właścicielka Salonu Mariw swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach, seminariach, kongresach i kursach w kraju i za granicą przekłada na kreowanie wizerunku potencjalnych klientów jak i wpływa na kształcenie adeptów sztuki fryzjerskiej.

  • FRYZJER od 29 LAT

  • MISTRZ FRYZJERSKI od 23 LAT

  • WŁAŚCICIELKA SALONU od 27 LAT

  • NAUCZYCIEL ZAWODU od 16 LAT

  • SZKOLENIOWIEC W AKADEMII FRYZJERSKIEJ od  12 LAT

  • UCZESTNIK  SETEK SZKOLEŃ W KRAJU I ZA GRANICĄ: NIEMCY, WŁOCHY, ANGLIA